×
14 Haziran 2024

Başkan Geyikçi’den Kurban Bayramı mesajı

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kurban Bayramı’nın ülkemiz ve tüm İslam Alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, bayramların barış, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma günleri olduğunu dile getirdi.

Bayramların beraberliğimizi pekiştirdiğimiz ve birlikteliklerimizi artıran manevi günler olduğunu belirten Başkan Mustafa Geyikçi, mesajında şunları kaydetti;

“Bayram sevinç, mutluluk, paylaşmak, yardımlaşmak ve barış demektir. Kurban Bayramı’nın ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne huzur ve özellikle barış getirmesini diliyorum.Sevinçlerin ve mutlulukların paylaşılacağı, yüzlerdeki gülümsemenin azalmayacağı bir bayram temenni ediyorum.

Kurban Bayramı boyunca belediye ekiplerimiz ilçe sakinlerimizin huzuru ve güvenliği için Zabıta Müdürlüğümüz bayram süresince çalışacak. Bunun ile birlikte temizlik işleri personellerimiz Kum Mahallesi’nde bulunan kurban kesim noktamızda hijyen ve temizlik konularında sürekli olarak görev başında olacaklar. Kurban kesimi için vatandaşlarımızın özellikle yaralanma konularında çok dikkatli olmalarını rica ediyor, kesim konusunda uzman kişilerce yapılması konusunda tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. 

Son olarak, bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için tatile çıkacak olan tüm vatandaşlarımızın bu dönemde trafik kurallarına daha da duyarlı olmalarını rica ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın bu konuda üzerine düşen sorumluluklara daha büyük bir hassasiyet göstermelerini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.”

Adres : Eski Mahalle 109. Sokak No:1 Finike
Copyright 2024 Finike Belediyesi